Yaşam

Mehmet Sevigen: Meral Akşener’i çok önemseme

İlker Koç moderatörlüğünde Ensonhaber Gündem özel YouTube yayınına konuk olan 23. dönem CHP İzmir Milletvekili Mehmet Sevigen, partisi içindeki liderlik mücadelesine değindi.

“CHP’li mevcut yöneticilerle bir şey olmaz”

CHP’yi konuşmanın artık kimseye fayda sağlamayacağını vurgulayan Sevigen, şunları söyledi:

Bu CHP’den bahsetmeyi bırakın inanın CHP’li mevcut yöneticilerle bir şey olmaz. Artışlar, hastalıklar, ekonomik krizler, maddi sıkıntılar… Bunları birkaç ay konuşabilirsek iktidar kendine gelir.

CHP, Kemal Bey, Ekrem Bey konuşsak ne olur? Halkın kaygısına çare bulamayınca cumhurbaşkanı olmayıp genel lider olursan ne olur? 13 yıl oldu, bazı arkadaşlar sanki yeni gelmiş gibi hala takviye yapıyor. 13 yıldır genel lider, 30 yıldır milletvekili. ne işe yarar

Ekrem Bey’e bakın. CHP’li değil, dışarıdan geldi, CHP’nin dokusuna uymuyor, biz farklıyız, o farklı düşünüyor. 25 liralık bir gazetede Ekrem İmamoğlu’nun açıklaması yayınlandı. Burjuvazinin beyaz yakalı işçilerinin okuduğu bir gazetedir. Adamın tercihi bile fakirin, sosyal demokratın lehinde değil.

Ekrem Bey, Kılıçdaroğlu’nun yanına attığı arkadaşları yeni insanlar gibi aldı. Kemal Bey, Tayyip Bey’in attığı Ali Babacan ve Davutoğlu’nu yanına aldığı gibi, İmamoğlu da aynısını yaptı.

“Meral Akşener’i fazla önemseme”

Meral Hanım daha önce ne demişti? Ailesine ‘Ben ölsem bile Kemal Kılıçdaroğlu size güveniyor’ dedi. Şimdi ne diyor? Ben ölsem de CHP’yi desteklemeyin.. Hangisine inanacaksınız? Meral Akşener’i fazla ciddiye almayın. İnşaAllah Beyaz Boğa faili meçhullerin ve kaçakçılığın hesabını verecek.

Eninde sonunda göreceksiniz, CHP ile işbirliği yapacak.

saraykentajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu